Motherboard ATX Gigabyte B550 AORUS ELITE AX V2 Socket AM4

23,990 L

Supports 3rd Gen AMD Ryzen Processors
Dual Channel ECC/ Non-ECC Unbuffered DDR4, 4 DIMMs
12+2 Phases Digital Twin Power Design with 50A DrMOS
Advanced Thermal Design with Enlarged Surface Heatsinks
Ultra Durable PCIe 4.0 x16 Slot

23,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130186 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg