Motherboard ATX Gigabyte B450 Aorus PRO Socket AM4

14,990 L

Supports AMD 1st & 2nd generation Ryzen/ Ryzen with Radeon Vega graphics processors
Dual channel non-ECC unbuffered DDR4, 4 DIMMs
Intel Ethernet LAN plus Dual band 802.11AC Wi-Fi
Dual PCIe Gen3 M.2 NVMe with dual thermal guards
Alc1220 vb enhanced audio with WIMA capacitors. Support for 11AC 160MHz wireless standard and up to 1.73 Gaps data rate. Intel WI-FI driver only support for Win10 64bit
RGB Fusion with digital LED & RGB LED headers
Smart fan 5 with fan stop
USB 3.1 Gen 2 with USB type C & type A
Integrated I/O shield of ultra-durable design

14,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130191 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg