Motherboard ATX ASRock Z690 STEEL LEGEND DDR4 Socket 1700 90-MXBH00-A0UAYZ

40,990 L

128GB Dual-Channel DDR4-SDRAM
ATX form factor
Ports: 1 x USB3.2 Gen 2 Type-A, 1 x USB3.2 Gen 2 Type-C, 1 x LAN RJ-45, 1 x HDMI, 4 x USB3.2 Gen 1 Type-A, 1 x PS/2, 1 x DisplayPorts
Chipset: Intel Z690
Socket: LGA 1700

40,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130180 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg