Motherboard ATX AsRock Z690 PHANTOM GAMING 4 DDR4 Socket 1700 90-MXBH70-A0UAYZ

29,990 L

Supports 12th Gen Intel Core Processors (LGA1700)
7 Phase Dr.MOS Power Design
Supports DDR4 4800MHz (OC)
1 PCIe 4.0 x16, 1 PCIe 3.0 x16, 1 PCIe 3.0 x1
1 M.2 Key-E for WiFi

29,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130175 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg