Monopoly The Godfather

5,990 L

  • 2-6 lojtarë
  • Tabela e Lojërave të personalizuara që përmban vende portreti të paraqitura në të tre filmat e Kumbarit
  • 6 Shenja të mbledhshme
  • Platforma e lojës përmban një kronologji në historinë e familjes Corleone, përmes skenave kryesore të filmit

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125340 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg