Monitor Xiaomi Mi 2K Gaming 27″ BHR5039GL 33423

48,490 L

Monitori i ri i lojrave Xiaomi Mi 2K 27″ është paneli e së ardhmes për shumë lojtarë që duan të shohin Total War Warhammer 3 në cilësi 2K.

Kështu, ky ekran 27 inç ka një ritëm rifreskimi prej 165 Hz, një ritëm shumë i lartë që premton performancë më të mirë dhe një përvojë unike të lojës.

48,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Model no. XMMNT27HQ
Rated voltage 100–240 V~
Rated current 1.5A
Screen size 27 inches
Recommended resolution 2560 × 1440
Maximum resolution 2560 × 1440
Visible area (diagonal) 68.6 cm
Response time 1ms (IMBC), 4ms (GTG)
Refresh rate 165Hz
Color gamut 95% DCI-P3, 100% sRGB
Number of colors 16.7 million
HDR VESA DisplayHDR™ 400
Contrast 1000:1 (TYP)
Rated power 35W (TYP), 75W Max
Dot pitch 0.2331 (H) × 0.2331 (V)
Operating temperature 0°C to 45°C
Net weight 6.53kg
Operating humidity 20% RH-80% RH
Dimensions 609.44 (L) × 200.00 (W) × 461.25 (H)mm
Stand Supports vertical adjustment/tilting/rotating/portrait mode/wall mounting (75 × 75mm)

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg