MONITOR PHILIPS 273V7QJAB/00 27″ 16:9 WLED 1920X1080 1000:1 HDMI, VGA, DP 1.2

19,500 L

273V7QJAB/00
Full HD LCD monitor
Vivid, crisp images, from edge to edge

A perfect all-round display with stunning images that stretch from edge to edge, made easy on the eyes, in a compact, slim design

19,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18341 Kategori: , , Etiketë:

ips panel – produces brilliant colours and offers wide viewing angles
full hd – enjoy games in hd or read crisp text in office applications
built-in speakers – for movies, music, games and more.
less eye fatigue with flicker-free technology
vesa wall mount – 100×100 – connectivity hdmi , vga, displayport
; Display size: 27.0 inches; Connectivity technology: HDMI (Digital, HDCP); Number of ports: 3

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg