MONITOR PHILIPS 243V7QDSB/00 23.8″ 16:9 WLED 1920X1080 1000:1 HDMI, VGA, DVI

17,500 L

243V7QDSB/24″. Unlike standard TN panels, PLS displays give you remarkably crisp images with vivid colours, making them ideal not only for Photos, movies and web browsing, but also for professional applications that demand colour accuracy and consistent brightness at all times. Mounting type: VESA mounts (100 x 100 mm).

17,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18344 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg