MONITOR PHILIPS 243V5QHABA/00 23.6″ 16:9 WLED 1920X1080 3000:1 HDMI, VGA, DVI

16,500 L

LCD panel type MVA Backlight type W-LED system Panel Size 23.6 inch / 59.9 cm Effective viewing area 521.28 (H) x 293.22 (V) Aspect ratio 16:9 Optimum resolution 1920 x 1080 @ 60 Hz Response time (typical) 8 ms (Gray to Gray)* Brightness 250 cd/m² SmartContrast 10,000,000:1 Contrast ratio (typical) 3000:1 Pixel pitch 0.272 x 0.272 mm Viewing angle 178º (H) / 178º (V) @ C/R > 20 Display colors 16.7 M Scanning Frequency 30 -83 kHz (H) / 56 -76 Hz (V) sRGB Yes Connectivity Signal Input VGA (Analog ) DVI-D (digital, HDCP) HDMI (digital, HDCP) Sync Input Separate Sync Sync on Green Audio (In/Out) PC audio-in Headphone out

16,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18335 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg