MONITOR PHILIPS 241E2FD/00 23.8″ 16:9 WLED 1920X1080 1000:1 HDMI, VGA, DVI

21,100 L

Experience true colour, unconstrained visuals

The new Philips E line monitor with 4-sided narrow bezel and cable management feature offers a stylish enhancement to your workspace. Experience crisp Full HD visuals, 1 ms and FreeSync technology for smooth gaming action.

21,100 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18383 Kategori: , , Etiketë:

Technical Specifications
Picture/Display

LCD panel type
IPS technology
Backlight type
W-LED system
Panel Size
23.8 inch/60.5 cm
Display Screen Coating
Anti-Glare, 3H, Haze 25%
Effective viewing area
527.04 (H) x 296.46 (V) mm
Aspect ratio
16:9
Maximum resolution
1920 x 1080 @ 75 Hz*
Pixel Density
93 PPI
Response time (typical)
4 ms (Grey to Grey)*
MPRT
1 ms
Brightness
300 cd/m²
Contrast ratio (typical)
1000:1
SmartContrast
Mega Infinity DCR
Pixel pitch
0.2745 x 0.2745 mm
Viewing angle
178º (H)/178º (V)
@ C/R > 10
Picture enhancement
SmartImage game
Colour gamut (typical)
NTSC 97.4%*, sRGB 113.8%*
Display colours
16.7 M
Scanning Frequency
VGA/DVI: 30 – 85 kHz (H)/48 – 60 Hz (V); HDMI: 30 – 85 kHz (H)/48 – 75 Hz (V)
sRGB
Yes
Flicker-free
Yes
LowBlue Mode
Yes
EasyRead
Yes
AMD FreeSync™ technology
Yes
Connectivity

Signal Input
VGA (Analogue)
DVI-D (digital, HDCP)
HDMI 1.4 x 1
Sync Input
Separate Sync
Sync on Green
Audio (In/Out)
Audio out

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg