MONITOR PHILIPS 241E1SCA/00 23.6″ 16:9 WLED 1920X1080 3000:1 HDMI, VGA

16,900 L

Full HD Curved LCD monitor – 241E1SCA
Simply immersive – Built in Speakers (3W x 2)
The 24″ curved E-Line display offers a truly immersive experience in a stylish design. Experience crisp Full HD visuals and smooth action with AMD FreeSync technology.

16,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18382 Kategori: , , , Etiketë:

Brand ‎Philips
Product Dimensions ‎20.2 x 53.6 x 41.3 cm; 4.8 Kilograms
Item model number ‎241E1SCA/00
Manufacturer ‎Philips
Series ‎Full HD Curved LCD monitor 241E1SCA/00
Color ‎Black
Standing screen display size ‎24 Inches
Screen Resolution ‎1920 x 1080 pixels
Resolution ‎1080p Full HD
Number of HDMI Ports ‎1
Are Batteries Included ‎No
Item Weight ‎4.8 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg