MONITOR PHILIPS 220V8L5/00 21.5″ 16:9 WLED 1920X1080 3000:1 VGA, DVI

15,900 L

Vivid, crisp images beyond boundaries

Philips V line wide-view monitor gives viewing beyond boundaries and great value with essential features. Features like anti-glare, LowBlue mode and flicker-free make it easy on the eyes.

15,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18350 Kategori: , , , Etiketë:

Technical Specifications
Picture/Display

LCD panel type
VA LCD
Backlight type
W-LED system
Panel Size
21.5 inch/54.6 cm
Display Screen Coating
Anti-glare, 3H, Haze 25%
Effective viewing area
476.6 (H) x 268.1 (V)
Aspect ratio
16:9
Optimum resolution
1920 x 1080 @ 60 Hz
Pixel Density
102 PPI
Response time (typical)
4 ms (GtG)*
Brightness
200 cd/m²
Contrast ratio (typical)
4000:1
SmartContrast
Mega Infinity DCR
Pixel pitch
0.248 x 0.248 mm
Viewing angle
178º (H)/178º (V)
@ C/R > 10
Display colours
16.7 M
Picture enhancement
SmartImage
Scanning Frequency
30–85 kHz (H) / 48–75 Hz (V)
Flicker-free
Yes
LowBlue Mode
Yes
EasyRead
Yes
sRGB
Yes
Connectivity

Signal Input
VGA (Analogue)
DVI-D (digital, HDCP)
Sync Input
Separate Sync
Sync on Green

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg