Monitor Hannspree HC 250 PFB 62,2 cm (24.5″) 1920 x 1080 Pixel Full HD

24,490 L

24,5” 16:9 LED Backlight Monitor
1920 x 1080 Full HD Resolution 1080P
Triple Inputs: Display Port + HDMI + VGA
Built-In Stereo Speakers
3 msec Fast response time
Frameless Design and Thin Profile
Tilt and Wall-Mountable (VESA)
Low Power Consumption
Multi-Video Modes
Low Blue Light Mode
Flicker Free

24,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18161 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg