Monitor HANNspree 23.8″W Borderless Monitor 16:9 LED 1920 x 1080 HDMI + VGA

24,490 L

23.8” 16:9 LED Backlight Monitor
1920 x 1080 Resolution Full HD 1080P
178° HSP-IPS Ultra Wide Viewing Angle
Dual Input: HDMI + VGA
Built-In Stereo Speakers
Edge-to-Edge Frameless Bezel Display
Ultra-Slim Design and Super-Thin Side Profile
Metallic Stand and Base
Low Power Consumption & ECO Friendly
Low Blue Light & Flicker Free

24,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18159 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg