Monitor HANNspree 23.8″w 16:9 LED 1920 x 1080 DP + HDMI + VGA

24,490 L

23,8” 16:9 LED Backlight Monitor
1920 x 1080 Full HD Resolution 1080P
178°/178° Ultra-Wide Viewing Angle
Triple Inputs: Display Port + HDMI + VGA
Built-In Stereo Speakers
Frameless Design and Thin Profile
Tilt and Wall-Mountable (VESA)
Low-Power Consumption
Multi-Video Modes
Low Blue Light Mode
Flicker Free

24,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani

The HANNspree HC240PFB is a 23.8’’ Full-HD LCD monitor designed for both office and home use. With an edge-to-edge frameless bezel and metallic stand complimenting the ultra-slim profile, the sleek design of this monitor makes it the perfect choice to create a seamless multi-monitor setup. Enjoy best-in-class performance with ultra-wide viewing angles, and flexible connectivity thanks to a triple input interface including; DisplayPort, HDMI and VGA.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg