Monitor Gaming LG UltraGear 27GN750-B

42,900 L

Merrni imazhe të qarta, të pastra kristal për përvojën tuaj ideale të lojërave me këtë monitor LG 27 “UltraGear. E pajtueshme me teknologjitë NVIDIA G-Sync dhe AMD Radeon FreeSync, ky monitor Full HD siguron një ekran pa vonesë, madje edhe në ato më intensive , sekuenca veprimi me ritme të shpejta. Gjeni armiqtë tuaj në hije me teknologjinë e Stabilizuesit të Zi.

42,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg