Monitor Gaming HANNspree 27″W 16:9 LED 1920 x 1080 DP + HDMI

37,900 L

27” 16:9 LED Backlight Monitor
1920 x 1080 Full HD Resolution
178° / 178° Ultra-Wide Viewing Angle
Curved Panel 1800R
1 msec Response Time (MPRT)
240Hz Refresh Rate
HDMI + Display Port
3000:1 High Contrast
Picture in Picture
Picture by Picture
Built-In Stereo Speakers
Tilt and Wall-Mountable (VESA)

37,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

27” 16:9 LED Backlight Monitor 1920 x 1080 Full HD Resolution 178° / 178°, Ultra-Wide Viewing Angle, Curved Panel 1800R 1 msec Response Time (MPRT) 240Hz Refresh Rate HDMI + Display Port,3000:1 High Contrast ,Picture in Picture, Picture by Picture, B

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg