Monitor AOC Gaming G2790VXA – LED monitor – Full HD (1080p) – 27″

33,141 L

Teknologji pa dridhje dhe me dritë blu të ulët: për reduktimin e lodhjes së syve dhe në të njëjtën kohë për të rritur rehatinë vizuale.

Sinkronizimi përshtatës i imazhit siguron imazhe pa vija.

Panel VA, ekran mat, altoparlant i integruar, dalje kufjesh, VESA 100 x 100, bazë e lëvizshme, kornizë e ngushtë.

Shkëlqimi/kontrasti: 350 cd/m² 3000:1, lidhjet: 1x HDMI, 1x portë ekrani, 2x altoparlantë 2 vat.

33,141 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Brand ‎AOC
Product Dimensions ‎19.97 x 44.58 x 61.49 cm; 4.37 Kilograms
Item model number ‎G2790VXA
Manufacturer ‎AOC International
Series ‎Game on a high level with this 27″ display boasting 144 Hz refresh rate, 1 ms response time and FreeSync
Color ‎144Hz
Standing screen display size ‎27 Inches
Screen Resolution ‎1920 x 1080 pixels
Resolution ‎1080p Full HD Pixels
Number of HDMI Ports ‎1
Voltage ‎240 Volts
Are Batteries Included ‎No
Item Weight ‎4.37 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg