Monitor AOC C24G1 – LED 24″

29,900 L

AOC Gaming 24″ , monitori i lakuar 1500R (panel VA) me rezolucion 1920 x 1080 Full HD që ploteson vizionit tuaj për një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave. Përgjigje e shpejtë 1ms (MPRT) dhe shkalle rifreskimi 144Hz me AMD Free Sync. Pozicion i rregullueshëm në lartësi për ergonomi optimale. Displayport, 2x HDMI 1. 4, hyrje VGA me audio Line-out për lehtësi. Këndi i shikimit- 178º horizontal, 178º vertikal.

29,900 L

Add to cart
Buy Now
AOC C24G1 Gaming Monitor

Key Features

AOC C24G1 Gaming Monitor
 • 23.6” with 1920×1080 Full HD Resolution
 • Curved VA panel for wide-viewing angles and total immersion
 • Rapid 1ms Response Time and 144Hz Refresh Rate
 • VGA, Display Port 1.2 and 2 x HDMI 1.4 connections
 • No stuttering or tearing with AMD FreeSync Technology
 • Sleek, curved frameless design with height, swivel, tilt adjustability
 • FlickerFree and AOC LowBlue Mode Technology

24-inch Class Curved Gaming Monitor

FreeSync support ensures a stutter-free and tear-free gaming experience at any frame rate. Equipped with a curved 23.6″ VA panel, the C24G1 displays a super-detailed Full HD resolution (1920×1080 pixels) at a screaming 144 Hz refresh rate and 1ms response time.

“It keeps the price low while including 144Hz AMD FreeSync and a solid range of features elsewhere.” -Trusted Reviews

Unprecedented Smoothness and Fluidity

AOC C24G1 Gaming Monitor

AOC C24G1 Gaming Monitor

AOC C24G1 Gaming Monitor

No Annoying Flickering

Direct current backlighting reduces flickering, absolutely minimizing eye strain and fatigue. Feel free to enjoy those ling, intense gaming sessions in comfort.

Crazy Immersive Experience

Curved design wraps around you putting you at the center of the action and provides an immersive gaming experience.

144Hz, 1ms Gameplay

144Hz refresh and 1ms response times bring unprecedented smoothness and fluidity to your games and virtually instantaneous response to your mouse and keyboard actions.

Visually Stunning Gaming Experience

AOC C24G1 Gaming Monitor

AOC C24G1 Gaming Monitor

AOC C24G1 Gaming Monitor

The Ultimate Battle Station

Expand your view with multiple monitor set-ups. The frameless design (with narrow border) offers the minimal bezel distraction and extra clean set-up for the ultimate battle station.

AMD FreeSync

AMD FreeSync synchronizes the display and GPU in your AMD PC to eliminate screen tearing, stutter and input lag, providing the smoothest, fastest, and visually stunning gaming experience possible.

About AOC Gaming

AOC has been specializing in display technology for over half a century. It is our aim to provide great display experiences. The official monitors of elite gaming teams worldwide, AGON and AOC Gaming raises the bar and brings out true gaming potential.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg