MONITOR AOC 24B2XHM2 23.8 INCH 16:9 WLED 1920X1080 3000:1 D-SUB HDMI: 1

16,900 L

Refresh rate: 60 Hz
Brand: AOC
Screen size: 23.8 Inches
Screen surface description: Flat
Special feature: Frameless
Hardware interface: D-Sub, HDMI
Connectivity technology: VGA, HDMI
Resolution: FHD 1080p
Display technology: LED

16,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18470 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg