Mikrofon Gaming Redragon Blazar GM300

9,499 L

Marka Redragon
Modeli Blazar GM300
Lidhja: Usb
Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20KHz
Ndjeshmëria : -45 ± 3dB
Ngjyra: E Zezë
Gjatësia e kordonit: 1.7 m

9,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123134 Kategori: , , ,
● Dizajn i fortë i patentuar, metal i plotë, rrethi mbështetës me ngjyrë të personalizuar LED.
● Një buton për kontrollin e volumit dhe heshtjes.
● Njësia e mikrofonit të nivelit të lartë, Kardioid, e merr zërin nga përpara dhe nga të dy anët, minimizon zërin nga pjesa e pasme.
● Kabëll plug USB, me lidhje USB-B në USB-A, i qëndrueshëm dhe i pershtatshëm me të gjithë kompjuterët desktop dhe laptopët
● Transmetimi i saktë, gjithashtu i mirë për lojëra në internet, Podcasting, Voiceovers, Vokalet dhe regjistrim i instrumenteve etj.
● Mënyra e përdorimit: Plug and play
Lloji

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg