Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim)17”-37”

1,990 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd dhe rrotullim) 17”-37”

  • Poziciononi ekranin tuaj në mënyrë të përsosur.
  • Dizajn i lehtë dhe i manovrueshëm.
  • Me kënd dhe rrotullim

1,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04879 Kategori: , , ,
Specifikime
Material:steel (2.0 mm)
Pesha maksimale:40 kg (17”-37”)
Distanca nga muri:40 – 340 mm
Dimensioni I pjatës së murit: 233 x 69 mm
Dimensioni I pjatës frontale:255 x 255 mm
Pesha e produktit: 1.4 kg
Peshë 1.4 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg