Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim ) 32″ – 80”

6,200 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32″ – 80” | WM-80RT-01

 • Mbështetëse në ekran LCD çeliku të rëndë
 • Mbështet shumicën e TV LCD 32 ”- 80”
 • Në përputhje me VESA, maks. 600 mm x 400 mm
 • Lejon rrotullim deri në 90 gradë dhe anim 15 gradë
 • Distanca në mur: 125 – 470 mm
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit

6,200 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04893 Kategori: , ,
Materiali: çelik (2.0 mm)
Maks. ngarkesa: 50 kg (32 ”-80”)
Distanca nga muri: 125 – 470 mm
Përmasat e pllakës së muri: 623 x 180 mm
Përmasat e pllakës së përparme: 672 x 203 mm
Përmasave e kllapave: 430 x 32 mm
Pesha neto: 5.9 kg

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg