Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32”-60”

4,400 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 32”-60”, 35 kg | WM-60RT-01

 • Mbështetëse muri në TV me krah rrotullues /kend të krahut të dyfishtë premium.
 • Mbështet shumicën e TV LCD ”32” – 60 ”.
 • Në përputhje me VESA, maks. 400 mm x 400 mm.
 • Distanca nga muri 42 – 452 mm.
 • Lejon rrotullimin deri në 180 gradë dhe kend 12 gradë.
 • levizje praktike të kabllove në krahë.
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

4,400 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04885 Kategori: , ,
● Materiali: çelik
● Maks. ngarkesa: 35 kg (32 ”-60”)
● VESA: maksimum 400 x 400 mm
● Distanca e murit: 42 – 452 mm
● Pjerrësia -2 ° / + 10 °
● Pesha neto: 3.6 kg

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg