Mbajtëse TV Muri Gembird (kënd ) 13”-42”

1,200 L

Mbajtëse TV muri Gembird (kënd & rrotullim) 13”-42” | WM-42T-01

 • Mbështetëse muri TV çeliku , vetëm me një krah që anon.
 • Mbështet më së shumti TV LCD / LED 13 ”- 42”.
 • I përshtatshëm per VESA (200 x 200 mm).
 • Distanca e murit 40 mm,
 • Lejon animin e deri në 15 gradë.
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

1,200 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04881 Kategori: ,
● Materiali: çelik
● Maks. ngarkesa: 10 kg (13 ”-42”)
● Distanca e murit: 40 mm
● Pesha neto: 0.6 kg

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg