Mbajtëse TV Muri Gembird (i fiksuar ) 40”-75”

1,600 L

Mbajtëse TV muri Gembird ( i fiksuar ) 40”-75” | WM-75F-01

 • Mbështetëse  TV  çeliku të rëndë.
 • Mbështet shumicën e TV LCD 40 ”- 75”.
 • Në përputhje me VESA, maks. 600 mm x 400 mm.
 • Distanca në mur: 24 mm.
 • I shpejt për tu mbledhur në disa hapa të thjeshtë.
 • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

1,600 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04892 Kategori: ,
Materiali: çelik (1.6 mm)
Maks. ngarkesa: 50 kg (40 ”-75”)
Distanca në mur: 24 mm
Përmasat e pllakës së murit: 750 x 201 mm
Pesha neto: 1,27 kg

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg