Mbajtëse TV Muri Gembird (i fiksuar ) 32”-65”

1,400 L

Mbajtëse TV muri Gembird ( i fiksuar ) 32”-65” | WM-65F-02

  • Mbështetëse TV me çelik të rëndë.
  • Mbështet shumicën e TV LCD 32 ”- 65”.
  • Në përputhje me VESA, maks. 600 mm x 400 mm.
  • Distanca në mur: 24 mm.
  • Përfshin të gjitha materialet e nevojshme të instalimit.

1,400 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04886 Kategori: ,
● Materiali: çelik (2.0 mm).
● Maks. ngarkesa: 40 kg (32 ”-65”).
● Distanca në mur : 24 mm.
● Përmasat e pllakës së murit: 645 x 50 mm.
● Përmasat e pllakës së TV: 430 x 32 mm.
● Pesha neto: 1.35 kg.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg