Mbajtese për 2 monitora Gembird

3,650 L

Pozicionim perfekt për ekranet tuaja. Dizajn i lehtë dhe fleksibël. E përshtatshme për montim në çdo tryezë pune.

3,650 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Mbajtëse tavoline për 2 Monitora

Krahët lejojnë kthimin, zgjatjen, tërheqjen, rrotullimin ose animin e ekraneve tuaj.

Kapëse e fortë për tavolinë për fiksimon e sigurt të monitorëve, në tryezën tuaj

Punon me pothuajse çdo monitor LCD (maks. 27 “)

Peshë 4 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg