Mbajtëse muri per tv Gembird 17”-37”

750 L

Mbajtese televizori per ne mure. E pershtatshme per televizore nga 17 inch deri ne 37 inch.

750 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: ATMBM0017 Kategori: , ,

Mbajtëse univerale per TV me ekran te sheshtë

Permasat: 17 “- 37”

Kapaciteti mbajtës: 25 kg

Distanca e TV nga muri:  24 mm

Materiali: Metalik

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg