Mbajtese Muri Omega Per Tv 17-32″ Magnolia

3,500 L

Mbajtese Muri Omega Per Tv  17-32″ Magnolia [42526]

 •  Menaxhimi i kabllove te fshehura i integruar në pole fsheh lehtësisht poshtë mbulesave të kanalit.
 • Lartësia e rregullueshme për nevoja të ndryshme
 • Përshtatet për shumicën e LED 17 ” – 32 ”, LED 3D, TV LCD – -15 ° ~ + 15 ° tilt 360 °
 • VESA në përputhje: 50X50MM, 100X100MM, 200X200MM
 • Profili i montimit: 94,5-154cm
 • Mbështetje TV me panel të sheshtë deri në 20kgs / 66lbs

3,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A06141 Kategori: , ,

MBAJTESE MURI OMEGA PER TV CEILING MOUNT MAX VESA 200 17-32″ MAGNOLIA

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg