Mbajtëse monitori për tavolinë – fleksibël – 13”-27”

6,190 L

Mbajtëse monitori për tavolinë me një krah.

Krahu rrotullohet, zgjatet dhe tërhiqet, anon për të ndryshuar këndet e leximit dhe lejon që të rrotullohet shfaqja nga modaliteti peizazh në portret, etj.

Mundëson pozicionim të lehtë ergonomik.

Punon me pothuajse çdo monitor LCD (maks. 27 “)

E përshtatshme për monitorët prej 2 – 7 kg

I përshtatshëm për Designer, Gamer, Inxhinjerë, punë në zyra, etj

6,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Peshë 3 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg