MasterBox Value V2 – Pathfinder Gaming PC Assembled PC

140,990 L

Case: Case Cooler Master MasterBox MB520 ARGB Midi ATX
Graphic Card: Graphics Card GTX 1650 4GB MSI VENTUS XS 4G OCV1
HDD: HDD Internal Seagate Barracuda 3.5″ 1TB
Motherboard: Motherboard Asus Prime B365M-K Intel 365 LGA 1151
Power: Power Supply Cooler Master MWE 600 White 230V-V2
Processor: Processor Intel Core i5 9400 / 2.9 GHz 1151 Coffee Lake
Ram: Ram G.Skill D4 3000MHz 16GB C16 Aegis
SSD: SSD Adata XPG Gammix S5 M.2 256GB PCle Gen 3×4 2280

140,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg