MasterBox Value V1-Pathfinder Gaming PC Redragon Case

129,900 L

Përshkrimi

 • Motherboard Motherboard Asus Prime B365M-K Intel 365 LGA 1151
 • CPU Processor Intel Core i5 9400 / 2.9 GHz 1151 Coffee Lake
 • RAM Ram G.Skill D4 3000MHz 16GB C16 Aegis
 • SSD SSD Adata XPG Gammix S5 M.2 256GB PCle Gen 3×4 2280
 • HDD HDD Internal Seagate Barracuda 3.5″ 1TB
 • Graphic Card Graphics Card Asus GTX1050TI
 • Case Case Redragon Sideswipe GC-601 PRO
 • PSU Power Supply Cooler Master MWE 600 White 230V-V2

129,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg