MasterBox Value V1 – Pathfinder Gaming PC Assembled PC

123,990 L

Processor: Intel Core i5-9400 6Core/6Threads up to 4.10Ghz
Motherboard: Asus Prime B365M-K Socket 1151
Cooler: Intel Stock OEM Cooler
RAM: 16GB G.SKILL Aegis 1x 16GB 3000Mhz DDR4
SSD: 512GB XPG by ADATA GAMMIX S5 NVMe
HDD: –
Graphic Card: ASUS nVidia GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5
GPU ports: 1x DisplayPort , 1x HDMI , 1x DVI
Interafaces: 4x USB-A 3.1 Gen1 , 2x USB-A 2.0
2x PS/2 , 1x DVI , 1x VGA
1x Gigabit RJ45 , 1x Audio , 1x Line , 1x Mic
2x USB-A 3.0 , 1x Headset , 1x Microphone
1x Power button , 1x Reset button
Case: Cooler Master MasterBox MB520 ARGB
PSU: Cooler Master 600Watt MWE White
Pheripherals: Included Basic Keyboard and Mouse USB-A Cable

123,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg