MasterBox Value V1 – Cyclone Gaming PC Assembled PC

195,990 L

Processor: Processor Intel Core i5 11400 / 2.6 GHz
SSD: SSD Adata XPG Gammix S5 M.2 512GB PCle Gen 3×4 2280
Case: Case Cooler Master MasterBox MB520 ARGB Midi ATX
Cooler: Cooler Master MasterLiquid 120 2011/AM4
PSU: Power Supply PSU Corsair CV650 650W
Motherboard: Motherboard MSI Intel 1200 Z490 – A Pro
Ram: Ram G.Skill D4 3000MHz 16GB C16 Aegis
Graphic Card: Graphics Card GTX 1660 6GB Inno3D Twin X2

195,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg