MasterBox NR600 /Intel Core i5 10400F Gen 10 / RTX 3070 Neptune Gaming / Ram CORSAIR 32 GB / 1TB SSD Internal WD Blue NVMe M.2

244,900 L

Description
Processor Processor Intel Core i5 10400F BOX 6×2,9 65W GEN10
Motherboard Motherboard MSI MAG B460 TORPEDO – ATX – LGA1200 Socket – B460
SSD SSD Internal WD Blue SN550 NVMe M.2 2280 1TB
Power Power Supply PSU Corsair CX750F RGB Fully Modular Black 750W
Ram Ram CORSAIR Dominator Platinum RGB – DDR4 – 32 GB: 2 x 16 GB – DIMM 288-pin – unbuffered
Case Case Cooler Master MasterBox NR600
Graphic Card Graphics Card iGame Colorful GeForce RTX 3070 NEPTUN
Cooler Cooler NZXT Kraken X53 RGB processor liquid cooling system

244,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg