Makinë llogaritëse TRULY me 12 numra

990 L

Makinë llogaritëse TRULY me 12 numra, për punë në zyra.

990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: OKAB0070 Kategori: , ,

Ekran i madh me numra të mëdhenj

Fuqi e dyfishtë diellore, memorie e pavarur, rrumbullakimi automatik;

Tastierë e rehatshme

Karakteristikat e produktit: llogaritja bazë konvencionale, përqindja%;

Kapacitetet totale GT heqin dorë nga funksionet;

Funksioni i llogaritjes së lartësisë MU, funksioni i rrënjës katrore.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg