Lojë për Switch Ori And The Will Of The Wisps

5,490 L

Shpirti i vogël Ori është mësuar me rrezikun, por kur një fluturim fatal e vë owlet Ku në rrezik, do të duhet më shumë se trimëri për të sjellë një familje përsëri së bashku, për të shëruar një tokë të thyer dhe për të zbuluar fatin e vërtetë të Ori. Ky vazhdim i shumë pritur i  Ori-t dhe The Blind Forest më në fund vjen në Nintendo Switch. Filloni një aventurë epike, në një botë të gjerë të mbushur me miq të rinj dhe armiq që vijnë në jetë në vepra arti mahnitëse, të pikturuara me dorë. Vendosur në një rezultat origjinal të orkestruar plotësisht, Ori dhe Vullneti i Wisps vazhdon traditën e Studiove të Hënës në një tregim thellësisht emocional.

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125458 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg