Levë Xbox Series X/PC Wireless Forza Horizon 5

10,990 L

Grab the Xbox Wireless Controller – Forza Horizon 5 Limited Edition for the ultimate Horizon adventure, featuring racing-inspired custom grips and a first-ever transparent yellow finish. Take control over all terrain with textured trigger grip, and custom bottom and side dimple grip patterns inspired by perforated style performance car steering wheels. Look under the hood of the transparent, yellow finish with a custom-colored, visible rumble motor and lighting effects that play off the Xbox button. Feel the spirit of the Horizon festival with a color-shifting hybrid D-pad and asymmetrical thumbsticks in different bold colors. Includes exclusive content: Forza edition car, cosmetic item, and victory emote (downloadable content requires Forza Horizon 5 game, sold separately).

10,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127952 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg