Levë Xbox Seria X Wireless Shock (Blu)

8,990 L

Përjetoni modelin e modernizuar të Kontrolluesit Wireless Xbox – Shock Blue, duke shfaqur sipërfaqe të skalitura dhe gjeometri të rafinuar për një komoditet të shtuar dhe kontrollin pa mundim gjatë lojës.

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125149 Kategori: , ,
  • Përfshin teknologjinë Xbox Wireless dhe Bluetooth për lojëra pa tel në tastierat e mbështetura, PC me Windows 10, telefona Android dhe tableta.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg