Levë PS5 Sony Dualsense Wireless Standalone

8,749 L

Zbuloni përvojën e re dhe gjithëpërfshirëse të lojërave me dorezën inovative PS5, duke shfaqur reagime dhe efekte dinamike të shkallës superiore. Doreza Wireless DualSense gjithashtu përfshin një mikrofon të integruar dhe butonin “Create”, i cili përshtatet në mënyrë të përkryer në dizajnin e rehatshëm.

8,749 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124548 Kategori: , , , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg