Levë PS4/Switch Redragon Jupiter G809

6,990 L

Kontrolluesi Redragon G809 është krijuar për ta bërë çdo seancë lojrash emocionuese, me një ndjesi sipërfaqe premium, si dhe mbështjellës dhe butona të nivelit të lartë!

Lidhja Bluetooth: 8-10m

Kapaciteti: 600mAh

Koha e ndezjes: 1-2 orë

Koha e shërbimit: 5-6 orë

 

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123484 Kategori: , , ,

Si të lidhni kontrolluesin PS4 me tastierën?

– Mund të përdorni kabllo USB për të lidhur hostin ps4 kur të vihet në përdorim për herë të parë dhe më pas shtypni dhe mbani shtypur butonin PS4 për 3 sekonda.

Si të lidheni pa tel?

– Lidhni kontrolluesin me Lojen tuaj duke përdorur kabllon e të dhënave, shtypni butonin PS4 dhe më pas nxirrni kabllon.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg