Levë PS4 Steelplay Metaltech Wireless Sapphire Blu

5,689 L

Levë pa tel MetalTech blu.

– I pajtueshëm me PS4.
– Gjithashtu i pajtueshëm me PS3 & PC (Direct & input).
– Kontrollues pa tela 2.4Ghz.

5,689 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125461 Kategori: , ,

Sistemi i dridhjeve i dyfishtë.
– Panel me prekje.
– 4 drejtime të pasme të programueshme.
– Përfshihet kabllo karikimi (1m).
– Veshje e butë.
– Dizenjoni me efekte «metalik».
– Trajtim ergonomik dhe i ngushtë.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg