Levë PS4 Steelplay Metaltech Wireless (E kuqe)

5,990 L

– I përshtatshëm për PlayStation 4, PlayStation 3 dhe PC.
– Mund të përdoret direkt përmes Bluetooth.
– Touchpad i sistemit të dridhjeve të dyfishta (mund të funksionojë vetëm si buton)
– Katër butona të programueshëm në pjesën e pasme.
– Formë komode dhe Ergonomike.
– Përfshirë kabllon e karikimit.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124958 Kategori: , ,
 • Kontrollues pa tela 2.4Ghz
 • Sistemi i dridhjeve të dyfishta.
 • Panel me prekje.
 • 4 butona të pasëm të programueshëm.
 • kabllo karikimi (1m).
 • Veshje e butë.
 • Dizajn me efekte «metalike» -.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg