Levë PS4 Sony Dualshock Wireless

4,489 L

Leva me valë DualShock 4 është më shumë se një levë është lidhja juaj fizike me epokën e re të lojrave !

S’ka stok

SKU: 116971 Kategori: , ,
  • Leva me valë DualShock 4 përmban kontrolle të njohura dhe përfshin disa veçori inovative për të filluar një epokë të re të përvojave interaktive.
  • Shkopinjtë e saj përfundimtarë analog dhe butonat e këmbëzës janë përmirësuar për një ndjesi dhe ndjeshmëri më të madhe.
  • Një bllok me prekje, i klikueshëm zgjeron mundësitë e lojës, ndërsa shiriti i dritës i përfshirë në bashkëpunim me Kamera PlayStation lejon identifikimin e lehtë të lojtarit dhe rregullimin e ekranit kur luani me miqtë në të njëjtën dhomë.
  • Shtimi i butonit Share e bën përdorimin e aftësive sociale të PlayStation 4 aq të lehtë sa shtypja e një butoni.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg