Levë PS4 Sony Dualshock V2 Wireless (lejla)

7,989 L

Leva DUALSHOCK Wireless për PS4 ju jep atë që dëshironi në lojërat tuaja nga kontrolli preciz mbi lojërat tuaja deri tek ndarja e momenteve tuaja më të mira të lojës me miqtë tuaj duke siguruar rimbushje të lehtë në mënyrë që të jeni gjithnjë gati.

 

Kaloni në veprim me një Kontrollues të ri të gjallë dualshock 4.

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122871 Kategori: , ,

Kontrolli i saktësisë:
– ndjesia, forma dhe ndjeshmëria e butonave analoge të dualshock 4 dhe butonave të këmbëzës janë përmirësuar për t’u ofruar lojtarëve kontroll absolut për të gjitha lojërat në PlayStation 4.

Ndarja në majë të gishtave tuaj:
– shtimi i butonit Share e bën ndarjen e momenteve tuaja më të mira të lojrave aq të lehtë sa shtypja e një butoni.

Mënyra të reja për të luajtur:
– Karakteristikat revolucionare si pllaka prekëse, shiriti i integruar i dritës dhe altoparlanti i integruar ofrojnë mënyra të reja interesante për të përjetuar dhe bashkëvepruar me lojërat tuaja.

Karikimi në mënyrë efikase:
– Kontrolluesi pa tel dualshock 4 mund të rimbushet lehtësisht duke e futur në sistemin tuaj PS4, edhe kur është në gatishmëri, ose me ndonjë karikues standard me një mikro USB port.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg