Levë Ps4 Sony Dualshock V2 Wireless (E Bardhë)

7,489 L

Leva e re wireless për PS4 (DUALSHOCK®4) projekton dritën e lëshuar nga shiriti i dritës në bllokun e prekjes.

 

– Kjo siguron informacion vizual për lojtarët në një vështrim të tillë si kontrolli i karakterit ose gjendja shëndetësore  dhe siguron përvojë më intuitive të lojrave.

 

– Për më tepër  DUALSHOCK®4 i ri mbështet komunikimin USB përveç veçorisë BLUETHOOTH  aktualisht në dispozicion që lejon lojtarët të kenë edhe kontroll kabllor.

7,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 115657 Kategori: , , ,
 • Sistemi i ndjeshmërisë së lëvizjes me gjashtë boshte (xhiroskopi me tre boshte përshpejtues me tre boshte)
 • Shirit drite.
 • Altoparlant dridhje.
 • Portë mono e integruar USB (Mikro B).
 • Port zgjerimi Kufje Jack Stereo.
 • Bluetooth® v2.1 + EDR USB.
 • Klasa e fshehur USB.
 • Klasa e audios.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg