Levë PS4 Sony Dualshock 4 GT Sport Limited Edition

8,489 L

Dizajn ergonomik:
– Një dizajn elegant, super të rehatshëm, butonat analoge shumë të përgjegjshëm nënkuptojnë saktësi më të madhe gjatë lojës.

Butoni i ndarjes:
– Përdorni butonin e ndarjes për të ngarkuar videot dhe fotot tuaja të lojës në rrjetet sociale;

– transmetoni drejtpërdrejt lojën në Twitch, YouTube dhe Dailymotion ose redaktoni videot tuaja të regjistruara të lojës dhe shpërndani ato në Facebook dhe Twitter;

– ju gjithashtu mund të ftoni miqtë në internet të luajnë lojërat tuaja me ju, edhe nëse ata nuk i zotërojnë ata me lojë të ndarë.

S’ka stok

SKU: 121023 Kategori: , , ,
 • Pad-i i prekjes:
  – Udhëzoni, gjestoni dhe vizatoni me panelin e prekshëm të përgjegjshëm, i ri-stiluar, kështu që të mund të shihni ngjyrën tuaj të shiritit të dritës nga lart ndërsa luani.
 • Shiriti i dritës:
  Shiriti i integruar i dritës mund të lëshojë ngjyra të ndryshme për të personalizuar përvojën tuaj dhe për të shtuar një dimension të ri në lojëra;
  – gjithashtu ndihmon PlayStationCamera të gjurmojë pozicionin tuaj të kontrolluesit duke ju lejuar të ndërveproni me lojërat tuaja ose mjedisin tuaj virtual gjatë përdorimit të PlayStationVR.
 • Altoparlant i integruar dhe fole stereo e kufjeve:
  Gëzoni efekte shtesë zanore direkt nga kontrolluesi dhe bisedoni me miqtë në internet përmes një kufje, të tilla si kufjet stereo të përfshira në sistemin PS4.
 • Reagime nga dridhjet:
  – Ndjehuni akoma më të angazhuar me veprimin ndërsa kontrollori dridhet në duart tuaja, falë motorëve intutivë të dridhjeve.
 • Lojë në distancë:
  – Transmetoni lojërat tuaja PS4 në një WindowsPC ose Mac në mënyrë që të mund të vazhdoni të luani edhe kur jeni larg TV;
  – adaptori wireless DUALSHOCK4 USB e bën lojën në distancë në kompjuterin tuaj edhe më të mirë, duke ju lejuar të luani me valë.
 • Kontroll i personalizuar:
  – Përgatitni kontrollorin tuaj wireless DUALSHOCK4 ashtu si ju pëlqen vendosni volumin e altoparlantit.
  – çaktivizoni dridhjet
  – rregulloni ndriçimin e shiritit të dritës për të kursyer jetën e baterisë kur nuk kërkohet.
  – gjithashtu mund të zgjidhni të komunikoni të dhëna përmes Bluetooth ose duke përdorur një kabëll USB të lidhur me PS4 tuaj.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg