Levë PS4 Nacon Wired (e zeze)

5,490 L

‘- Leva Wired Nacon PS4 ju lejon të luani lojëra PS4 dhe PC me një kontrollues shumëngjyrësh.

– Me përjashtim të gjashtë boshteve, ky kontrollues Nacon përmban të gjitha funksionet kryesore dhe paraqitjen e butonave të një kontrolluesi standard DualShock, të tilla si motorë me dy gumëzhitje dhe një prekje pune.

– Mund ta përdorni gjithashtu për të luajtur lojëra në PC tuaj, falë X Inpu

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120177 Kategori: , ,
 • Tipi i pajisjes: gamepad
 • Platforma e lojrave: PlayStation 4.
 • Lloji i Teknologjisë së Kontrollit të Lojërave: analoge / dixhitale.
 • Teknologjia e Lidhjes: me tela.
 • Gjatësia e kabllit: 3 m.
 • Gjatesia e produktit: 170 mm.
 • Gjeresia e produktit: 205 mm.
 • Lartësia e produktit: 65 mm.
 • Lloji i paketimit: kuti dhe pako flluskë.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg