Levë PS4 Nacon Wired Camo Green

5,490 L

Leva kompakte me tel Camo Green.

– Paketat kontrolluese kompakte me tela të Nacon në një gamë mbresëlënëse të veçorive, duke përfshirë:

– një bllok prekjeje

– fole stereo për kufje

– motorë dridhjeje.

– Dizajni Ergonomik siguron rehati të plotë për të gjitha moshat, madje edhe gjatë seancave të lojrave maratonë.

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123376 Kategori: , , ,
  • Motorë dridhje 2x.
  • Treguesi i statusit të luajtësit LED.
  • Fole 3.5 mm kufjesh.
  • Gjatësia e kabllit: rreth 3m.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg